יער אודות

 
אם תשאלו ילדים איפה הם היו רוצים לערוך את החתונה שלהם, בטח תקבלו תשובות כמו "בתוך ענן", "בחלל", "על ספינת פירטים" או בכל מקום אחר כיד הדמיון הטובה עליהם. אבל ככל שאנו מתבגרים, המציאות מחזירה אותנו לקרקע ומחייבת אותנו ללכת בתלם. במקום לחשוב על סידורי שולחנות במאדים, אנו נאלצים לראות עשרות אולמות וגני אירועים, שקורצו בדיוק מאותו חומר. למה? כי מישהי מהעבודה התחתנה שם, כי זה בדיוק באמצע בין גדרה לחדרה וכי החברים של אבא מהעבודה כבר רגילים לפסטלים בקבלת פנים. ולחדשות הטובות: זה ממש לא חייב להיות ככה! אפשר לשבור את הכללים, לצאת מהקופסה וללכת עד הסוף עם החלום.

את החתונה שלנו ערכנו בדיוק כפי שאנחנו מאחלים לכם: בשטח הפראי, בחיק הטבע, תחת אינספור כוכבים ובאדיבותה הרבה של אימא אדמה. זו הסיבה שאנחנו יודעים ממקור ראשון שאין דבר שיכול להשתוות לחתונת שטח מרגשת, ייחודית ובלתי נשכחת.

מבחינתנו כל פיסת אדמה היא קנבס ריק שמחכה להיצבע והזדמנות אמיתית למשהו גדול.

הסוד שלנו הוא שאין נוסחה אחת מנצחת. אנחנו מאמינים שהכול אפשרי, ונעודד אתכם להעלות לחלל האוויר כל רעיון, פנטזיה וחלום, גם אם הם הזויים ומורכבים. אנו מצדנו משתדלים תמיד לחדש, לגוון ולהפתיע. האויב הכי גדול שלנו הוא השיעמום, ולשמחתנו אנחנו לא משתעממים מהעבודה שלנו אפילו לדקה. גם רגעים שבהם מתחיל לרדת גשם פתאומי, הם מבחינתנו הזדמנות פז להתחבר לטבע ולהמתין בציפייה לקשת בענן, שתצבע את השמיים ביום חתונתכם המיוחד.
 
לאחר שנחליט יחד על המיקום המושלם לאירוע הקרב, מטורף ומדליק ככל שיהיה, אנחנו כבר נדאג לכם לארוחת מלכים על כל המשתמע מכך: בניית תפריט מצוין, בחירת יינות משובחים, הקמת מטבח שטח מאובזר (כדי שנוכל להכין הכול בו במקום) ויצירת פתרונות ישיבה בכל סגנון שהוא.

ארוחות בסגנון משתה אבירים חביבות עלינו במיוחד בגלל כמה סיבות. ראשית, הארוחה מוגשת לכל האורחים על שולחן אחד ארוך מהרגיל (או שניים באירועים גדולים יותר), וכך כל האורחים יושבים בצוותא, זה לצד זה. אין שולחנות "שווים" יותר או פחות, וכולם זוכים לאותה תחושת יחד נעימה. שנית, האוכל מוגש למרכז השולחן, כך שאין צורך לקום שוב ושוב לבופה. האורחים יכולים להתרווח בנחת וליהנות מהמנות הנפלאות שמוגשות להם. שלישית, בהחלט מדובר בהזדמנות טובה לתרגל את כישוריכם במשחק "טלפון שבור".
רוצים לשמוע עוד? צרו קשר.

לקבלת השראה, רעיונות ותיאבון, קפצו לבקר בגלריה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שדרות המגינים 137, חיפה